Doradztwo prawne na najwyższym poziomie

O firmie

Konsorcjum Prawno-Finansowe VERTUS jest spółką akcyjną działającą na terenie Katowic, Warszawy, Poznania i Gdańska. Konsorcjum zapewnia podmiotom gospodarczym kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie. Firma powstała w czerwcu 2001 roku, jako biuro doradztwa prawnego, specjalizując się w windykacji należności, obrocie wierzytelnościami i pomocy prawnej.

W krótkim czasie, w wyniku przejęcia innych podmiotów, zostało utworzone Konsorcjum Kapitałowe, zapewniające Przedsiębiorcom bezpieczeństwo finansowe w procesie sprzedaży z odroczonym terminem płatności. Przez ponad 8 lat doskonalimy swoje umiejętności i poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Realizacja powierzonych nam zadań - windykacja, doradztwo prawne czy pozyskanie kapitału przebiega sprawnie i skutecznie.

Stale podnosząc jakość świadczonych usług, Konsorcjum Prawno-Finansowe VERTUS Spółka Akcyjna, obecnie obsługuje największe spółki giełdowe, a także średnie i małe przedsiębiorstwa.

Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa prawno-finansowa, która dzięki naszej elastyczności i kompetencji daje gwarancję najwyższej skuteczności. Nasze usługi zgrupowane są w trzech departamentach, w których to zespół specjalistów najwyższej rangi pracuje w interesie naszych Klientów. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznymi kwalifikacjami i umiejętnościami. Profesjonalna obsługa prawna to nasza domena.

Departamenty: windykacji, prawny i consultingu, świadcząc poszczególne usługi, zapewniają wyczerpującą pomoc naszym Klientom, związaną z dochodzeniem i zabezpieczeniem wierzytelności, pomocą prawną i doradztwem gospodarczym. Consulting gospodarczy ułatwi Państwa firmie sięgnięcie po fundusze europejskie, a także pozyskanie kapitału z innych źródeł. Charakteryzuje nas profesjonalizm i rzetelność, mierzone najwyższą jakością usług. Skuteczne i kompleksowe rozwiązania problemów naszych Klientów, zrozumienie ich indywidualnych potrzeb oraz wysoka jakość i terminowość świadczonych usług pozwoliły nam osiągnąć sukces.

Content


Zgadzam się na otrzymanie oferty od KPF VERTUS S.A.