Doradztwo prawne na najwyższym poziomie

Obsługa prawna

Departament prawny Konsorcjum Prawno-Finansowego VERTUS świadczy naszym Klientom pomoc prawną na najwyższym poziomie. Nasza filozofia działania opiera się na zrozumieniu indywidualnych potrzeb Klienta i specjalizacji w poszczególnych dyscyplinach prawa, dzięki czemu obsługa prawna ma charakter kompleksowy. Departament ten podzielony jest na wydziały, w których pracuje zespół specjalistów najwyższej rangi, ukierunkowanych na szczegółowe zagadnienia prawne.

Wydział prawa gospodarczego i handlowego, zamówień publicznych, prawa podatkowego i karno-skarbowego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych, zapewniają kompleksową obsługę prawną podmiotów rynku gospodarczego. Nasza kadra to doświadczeni prawnicy, radcy prawni i adwokaci z grona najbardziej uznanych specjalistów, pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Dział ten skupia zespół najlepszych prawników, specjalizujących się w poszczególnych dyscyplinach prawa, co zapewnia fachowość i indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia.

POMOC PRAWNA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE W ZAKRESIE:

1. Porad i opinii prawnych;
2. Obsług prawnych;
3. Zakładania i rejestracji spółek prawa handlowego;
4. Przekształceń prawnych przedsiębiorstw;
5. Fuzji i połączeń;
6. Due dilligence prawne.

Profesjonalna obsługa prawna - Warszawa, Gdańsk, Katowice i Poznań.

Content


Zgadzam się na otrzymanie oferty od KPF VERTUS S.A.