Doradztwo prawne na najwyższym poziomie

Referencje

Do grona Klientów Konsorcjum Prawno-Finansowego VERTUS S.A. należą zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże spółki giełdowe. Obecnie KPF VERTUS S.A. może poszczycić się gronem ponad 300 Klientów z Polski, jak i zagranicy.

W zeszłym roku prowadziliśmy ponad 5000 spraw na etapie przedsądowej windykacji oraz ponad 1000 postępowań sądowych. KPF VERTUS S.A. może poszczycić się wyjątkową skutecznością 96,4% odzyskiwanych spraw na etapie przesądowym w sprawach przekazywanych do 45 dnia od chwili ich wymagalności.

W 2011 roku KPF VERTUS S.A. zostało wyróżnione tytułem Solidna Marka Primus Inter Pares.
KPF VERTUS uzyskało w 2011 roku dostęp do środków finansowych w wysokości 19.765.000,00 złotych na wykup wierzytelności i factoring oraz dostęp do środków inwestycyjnych na dofinansowanie lub wykup przedsiębiorstw w wysokości 42.000.000,00 euro. (Zobacz certyfikat nadania tytułu - pdf.)

Dziękując naszym klientom za zaufanie mam zaszczyt poinformować, że KPF VERTUS S.A. w 2012r. zostało Laureatem prowadzonego przez redakcję Monitor Rynkowy w Dzienniku Gazeta Prawna programu Symbol 2012, uzyskując tytuł "Symbolu Skutecznej Windykacji”. (Zobacz list gratulacyjny - pdf.)

W 2013 roku Kapituła Programu Promocyjnego Symbol 2013 prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej, doceniła opracowanie w Konsorcjum Prawno-Finansowym VERTUS autorskiego projektu "interactive lawyer" umożliwiającego szeroką obsługę prawną w systemie informatycznym, co pozwala zaoszczędzić czas radców prawnych, poszerza zakres działania i zdecydowanie zmniejsza koszty klientów, zapewniając im jednocześnie wysokie poczucie bezpieczeństwa prawnego. (Zobacz list gratulacyjny - pdf.)

Referencje

…KPF ERTUS S.A. jest godnym zaufania partnerem który zawsze dba o dobre imię naszej spółki.

…Jesteśmy zadowoleni z wysokiej skuteczności prowadzonych działań jak i poziomu obsługi.

…Rekomendujemy KPF VERTUS S.A. jako rzetelnego wykonawcę usług windykacyjnych i prawniczych dla każdego wymagającego klienta.

 

…dysponuje wykwalifikowanym zespołem prawników o dużym zaangażowaniu i odpowiedzialności…

…nasza współpraca przebiega pomyślnie, jesteśmy zadowoleni zarówno z poziomu świadczonych usług jak i skuteczności działań…

…KPF VERTUS S.A. zarządza naszymi wierzytelnościami w sposób profesjonalny i solidny…

Content


Zgadzam się na otrzymanie oferty od KPF VERTUS S.A.