Doradztwo prawne na najwyższym poziomie

Consulting, pozyskanie kapitału, fundusze europejskie

Zespół specjalistów pracujących w tym dziale, służy doradztwem i pomocą w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Specjalizuje się w consultingu finansowym, energetycznym i handlowym, doradzając w sprawach gospodarczych, pozyskania kapitału (m.in. fundusze europejskie), prowadząc specjalistyczne szkolenia.

1. Doradztwo Gospodarcze

Specjaliści naszej firmy poprzez analizę poszczególnych działów przedsiębiorstwa proponują najlepsze rozwiązania w zakresie prowadzenia biznesu. Naszym głównym zadaniem jest maksymalizacja produktywności naszych klientów w połączeniu z minimalizacją kosztów, które ponoszą.

2. Pozyskanie Kapitału

Jednym z kluczowych elementów w prowadzeniu przedsiębiorstwa to kapitał. Konsorcjum Prawno-Finansowe VERTUS stwarza możliwość swoim Klientom sięgnięcia do środków finansowych, poprzez:

1. Rynek kapitałowy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
2. Fundusze Private Equity i Venture Capital
3. Emisje Obligacji
4. Bankowe Instrumenty Finansowe
5. Fundusze Europejskie

3. Sprzedaż Przedsiębiorstwa

W wielu przypadkach właściciele przedsiębiorstwa decydują się na jego sprzedaż. To szczególny proces, w ramach którego w imieniu naszego Klienta przygotowujemy niezbędne dokumenty do jego rozpoczęcia i prowadzenia. Nasi doradcy, po szczegółowej analizie spółki dokonają wyboru najlepszej drogi procesu sprzedaży. Jako Państwa doradca prawny pozwalamy przejść przez tą procedurę bezpiecznie i sprawnie, dbając i zabezpieczając interesy sprzedającego.

Pomagamy pozyskać fundusze europejskie na terenie całej Polski, przedstawicielstwa w Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

Content


Zgadzam się na otrzymanie oferty od KPF VERTUS S.A.